Тема: Запит пропозицій для участі у тендері (UA-2016-1) «Формування мережі моніторів, дослідників та реалізація польового етапу обстежень домогосподарств і проведення фокус-групових дискусій з метою щомісячного моніторингу ситуації  з внутрішньо переміщеними особами»

Опубліковано: 25.01.2016
Стан: закрито.
Дата завершення: 05.02.2016, подовжено до 19.02.2016 р.

ГО «Український центр соціальних реформ» має на меті залучення Постачальників послуг/ неурядових організацій (НУО) для надання послуг щодо Формування мережі моніторів, дослідників та реалізація польового етапу обстежень домогосподарств і проведення фокус-групових дискусій з метою щомісячного моніторингу ситуації  з внутрішньо переміщеними особами, в рамках проекту «Регулярні щомісячні оцінки ситуації з внутрішньо переміщеними особами в усіх областях України через національну мережу моніторів на підтримку гуманітарних програм в Україні», який фінансується   Міжнародною Організацією з Міграції (надалі МОМ) і для цього оголошує цей запит пропозицій.
Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути чітко зазначено в комерційній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в дол. США без ПДВ. Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx).

Більш детальна інформація зазначена в прикріпленому Запиті пропозицій (ЗП)
ЗП включає наступні документи:
Частина  I - Технічне завдання
Частина II – Технічна пропозиція – стандартні форми
Частина III.  Фінансова пропозиція – стандартні форми
Комерційні пропозиції, що не відповідають зазначеним вище вимогам, не будуть розглянуті ГО «УЦСР».
Пропозиції мають бути надані особисто або поштою до ГО «УЦСР» за адресою бул. Тараса Шевченко, 60. м. Київ, 01032, до 18:00 години 05 лютого 2016  р.

Будь ласка, чітко зазначте на конверті з проектною пропозицією: UA-2016-1

«Формування мережі моніторів, дослідників та реалізація польового етапу обстежень домогосподарств і проведення фокус-групових дискусій з метою щомісячного моніторингу ситуації  з внутрішньо переміщеними особами»
Довідки за тендером можна отримати надіславши питання на ucsr2012@ukr.net з приміткою: запитання  по тендеру UA-2016-1 до уваги Григор’євої Людмили.

ГО «УЦСР» залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.Адреса: 01032, м.Київ, бул. Т.Шевченка, 60, оф. 810, тел: 486 90 97
ucsr2012@ukr.net